Dallime mes rishikimeve të "Belgjika"

No change in size ,  14 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(New page: {{wikipedia}} '''Belgjika''' - shtet në pjesën perëndimore të Evropës dhe kufizohet me Holandën, Gjermaninë, Luksemburgun dhe [[...)
 
v
|}
 
[[Category: Me ab]]
[[Category: Shtete]]
[[Category: Gjeografi]]
8.720

edits