Dallime mes rishikimeve të "dorëshkrim"

39 bytes added ,  5 vjet më parë
v
(Krijoi faqen me "'''DORËSHKRIM''' m. 1. Tekst i shkruar me dorë ose i daktilografuar; teksti origjinal i një vepre, i shkruar me dorë a i daktilografuar, sipas të cilit bëhet radhitja dhe...")
 
v (roboti shtoj: en:dorëshkrim, mg:dorëshkrim)
[[Kategoria:Me d]]
[[Kategoria:Shqip]]
 
[[en:dorëshkrim]]
[[mg:dorëshkrim]]
10.636

edits