Ndryshimi mes inspektimeve të "Meddi-Design"

34 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Meddi Hasani i njohur per dizajne te ndryshme)
 
Emri i plote Muhamed Hasani,17 vjeqari qe vjen nga fshati shale eshte i njohur per Dizajnime me Fotoshop dhe After Effect. Keto jan programe per Fotomontazhe dhe Videomontazhe te cilat i ilustron shume mire.Eshte nxenes i shkelqyeshem me note mesatare 5.0 i dalluar nga te tjeret si ne lendet e pergjithshme po ashtu edhe ne Teknologji
Per me shume vizitojeni ate permes fbhttp://www.facebook.com/muhammed.hasani.4 - ose ne Fanpage - fbhttp://www.facebook.com/meddi.design -
-> http://www.meddi-design.weebly.com
Anonymous user