Dallime mes rishikimeve të "proton"

643 bytes added ,  6 vjet më parë
v
roboti shtoj: af, cs, cy, da, de, el, en, eo, es, et, eu, fa, fi, fr, gl, hu, hy, id, io, ja, kk, ko, ku, li, lo, mg, ml, my, nl, nn, no, pl, ro, ru, sh, simple, sl, sv, ta, tr, uz, vi, vo, zh, zh-min-nan
(Krijoi faqen me "'''PROTON''' m. fiz. Secila prej grimcave të vogla që kanë ngarkesë elektrike pozitive të barabartë me ato të elektroneve dhe që përbëjnë së bashku me to bërthamë...")
 
v (roboti shtoj: af, cs, cy, da, de, el, en, eo, es, et, eu, fa, fi, fr, gl, hu, hy, id, io, ja, kk, ko, ku, li, lo, mg, ml, my, nl, nn, no, pl, ro, ru, sh, simple, sl, sv, ta, tr, uz, vi, vo, zh, zh-min-nan)
[[Kategoria:Me p]]
[[Kategoria:Shqip]]
 
[[af:proton]]
[[cs:proton]]
[[cy:proton]]
[[da:proton]]
[[de:proton]]
[[el:proton]]
[[en:proton]]
[[eo:proton]]
[[es:proton]]
[[et:proton]]
[[eu:proton]]
[[fa:proton]]
[[fi:proton]]
[[fr:proton]]
[[gl:proton]]
[[hu:proton]]
[[hy:proton]]
[[id:proton]]
[[io:proton]]
[[ja:proton]]
[[kk:proton]]
[[ko:proton]]
[[ku:proton]]
[[li:proton]]
[[lo:proton]]
[[mg:proton]]
[[ml:proton]]
[[my:proton]]
[[nl:proton]]
[[nn:proton]]
[[no:proton]]
[[pl:proton]]
[[ro:proton]]
[[ru:proton]]
[[sh:proton]]
[[simple:proton]]
[[sl:proton]]
[[sv:proton]]
[[ta:proton]]
[[tr:proton]]
[[uz:proton]]
[[vi:proton]]
[[vo:proton]]
[[zh:proton]]
[[zh-min-nan:proton]]
10.636

edits