Hape menynë kryesore

Përmbajtja

ShqipRedakto

EmërRedakto

gjuha veneciane f.

  1. Një banor ose një banor i Venecias dhe rajonin e Venezia.

Në gjuhët tjeraRedakto

Në gjuhët tjeraRedakto